15 TEMMUZ GAZİSİNE “DEVLET ÖVÜNÇ MADALYASI VE BERATI'' VERİLDİ

       15 Temmuz Darbe girişimi sırasında İstanbul Saraçhane’de FETÖ terör örgütü saldırıları sonucu gazi olan Matematik Öğretmeni Mehmet Şirin İNANÇ’a   “Devlet Övünç Madalyası ve Beratı verildi.
 
       Makamında 15 Temmuz Gazisi Matematik Öğretmeni Mehmet Şirin İNANÇ ve ailesini ağırlayan Sayın Valimiz Ahmet DENİZ, kendileriyle bir süre sohbet ederek, “Ülkemiz, milletimiz ve devletimiz adına sizlere teşekkür ediyorum.  Sizler devletimizi ve bizleri şereflendirdiniz. Şehitlik ve gazilik mertebesi bizim kültürümüzde hiçbir rütbeyle kıyaslanamaz. Biz, sizlere minnettarız” diye konuştu.
 
       Daha sonra Vali DENİZ, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN adına, 15 Temmuz gecesi İstanbul Saraçhane’de FETÖ terör örgütü tarafından yapılan hain saldırı sonucu yaralanarak, gazi olan Matematik Öğretmeni Mehmet Şirin İNANÇ’a ‘”Devlet Övünç Madalyası ve Beratı” takdim edildi.

 


Sonraki Sayfa: İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZE BAĞLI SOSYAL HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜNCE SOKAKTA ÇALIŞAN VE ÇALIŞTIRILAN ÇOCUKLARA YÖNELİK SOSYAL AKTİVİTELER DÜZENLENDİ

Önceki Sayfa : VALİ AHMET DENİZ VE EŞİ OLCAY DENİZ ŞEHİT AİLELERİNİ ZİYARET ETTİ