ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ ERİŞİLEBİLİRLİK BELGESİ ALDI

5378 sayılı Engelliler Hakkındaki Kanunun geçici 2. ve 3. maddelerine dayanılarak 2013 tarihinde çıkartılan 28713 sayılı "Erişilebilirlik İzleme ve Denetleme" yönetmeliği kapsamında ilimizde oluşturulan Erişilebilirlik İzleme ve Denetleme komisyonu; 19.12.2014 tarihinde Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünde yapılan denetleme sonucunda tespit edilen eksiklikler İl Müdürlüğüne iletildi.

23.11.2017 tarihinde yapılan kontrol denetiminde tüm engel grupları için erişime uygun olduğu görülen Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne 2017 yılı 2. Grup toplantısı kararı ile ilimizde 30. Erişilebilirlik belgesinin Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne verilmesi kararlaştırılmıştır.

Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’ nün erişilebilirlik belgesini Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ümit ÇİÇEK tarafından Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Muzaffer ÖZKAN’ a engelli erişimi konusunda müdürlük binasında yapılan düzenlemeler konusundaki hassasiyetlerinden dolayı teşekkür ederek erişilebilirlik belgesini kendilerine takdim etmiştir.


Sonraki Sayfa: VALİ DENİZ, EŞİ OLCAY DENİZ VE İL MÜDÜRÜMÜZ ÜMİT ÇİÇEK GAZİLERİMİZİ VE ŞEHİT YAKINLARIMIZI YALNIZ BIRAKMIYOR

Önceki Sayfa : İLİMİZDE “DEVLET ÖVÜNÇ MADALYASI VE BERATI ’’ TÖRENİ DÜZENLENDİ