İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZCE 25 KASIM KADINA YÖNELİK ŞİDDETLE MÜCADELE GÜNÜNDE ''KADINA ŞİDDET İNSANLIĞA İHANETTİR'' STANDI AÇILDI

        Sayın Valimiz Ahmet DENİZ ve Eşi Olcay DENİZ hanımefendi 25 Kasım “Kadına Yönelik Şiddetin Ortadan Kaldırılması için Uluslararası Mücadele Günü” kapsamında İl Müdürlüğümüz tarafından açılan “Kadına Şiddet İnsanlığa İhanettir” standını ziyaret etti. Batman Park AVM’de açılan standımızı Vali DENİZ,eşi Olcay DENİZ, İl Müdür Yardımcımız Yusuf GAYRETLİ, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Beşir Aslan ve vatandaşlar ziyaret etti. “Kadına Yönelik Şiddetin Ortadan Kaldırılmasına yönelik açılan standı ziyaret eden Vali Deniz, yöneticilerimizden bu kapsamda yürütecekleri çalışmalar hakkında bilgi aldı.
      
Kadına yönelik şiddet, bir insan hakkı ihlali olduğunu belirten Vali Deniz  "Bu problem, sosyal, kültürel ve ekonomik açıdan toplumsal gelişmenin  önünde en büyük engeldir. Bir toplumun uygarlık yolunda gösterdiği ilerleme, kadına verdiği değerle doğru orantılıdır. Kadına şiddetin önlenmesi için herkes mücadele etmelidir ''diye konuştu.Vali Deniz ve Eşi Olcay Deniz standı ziyaret eden vatandaşlar ile yakından ilgilenerek, kendileriyle bir süre sohbet ettikten sonra stanttan ayrıldı.


Sonraki Sayfa: 25 KASIM KADINA YÖNELİK ŞİDDETLE MÜCADELE VE DAYANIŞMA GÜNÜ ETKİNLİKLERİNE START VERİLDİ

Önceki Sayfa : SAYIN VALİMİZ AHMET DENİZ, EŞİ OLCAY DENİZ HANIMEFENDİ VE İL MÜDÜR YARDIMCIMIZ YUSUF GAYRETLİDEN ŞEHİT AİLELERİNE ANLAMLI ZİYARET