İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZDEN "OKUL DESTEK PROJESİ" KAPSAMINDA KİTAP OKUMA ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ.

         Sayın Valimiz Ahmet Deniz ve eşi Olcay DENİZ, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının Sosyal ve Ekonomik Hizmet Modeli ile desteklenen çocukların okul hayatında desteklemeyi amaçlayan "Okul Destek Projesi" kapsamında düzenlenen kitap okuma etkinliğine katıldılar.
 
         Kitap okuma etkinliğine; Vali Ahmet DENİZ ve eşi Olcay DENİZ'in yanı sıra Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aydın DURMUŞ, İl Müdürümüz Ümit ÇİÇEK ve çok sayıda öğrenci katıldı. İl Müdürlüğümüz tarafından İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü kütüphanesinde Sosyal ve Ekonomik Destek Hizmetinden yararlanan çocukları akademik, sosyal, kültürel, eğitsel, bilişsel ve sportif etkinliklerle buluşturmanın hedeflendiği proje kapsamında düzenlenen kitap okuma etkinliğinde öğrencilerle bir araya gelen Vali Ahmet DENİZ ve eşi Olcay DENİZ, öğrencilere kitap hediye ederek, kendileriyle bir süre kitap okudular. 

 

Sonraki Sayfa: SOSYAL VE EKONOMİK DESTEK HİZMET ETKİNLİĞİNİN ARTTIRILMASI “OKUL DESTEK PROJESİ” İLE ÇOCUKLARIMIZA SOSYAL, KÜLTÜREL, SANATSAL VE AKADEMİK DESTEK

Önceki Sayfa : İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZCE KORUYUCU AİLE VE GÖNÜLLÜ AİLELERLE YÖNELİK AKŞAM YEMEĞİ DÜZENLENDİ