PTT ŞUBELERİ VE TPAO BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ARTIK ERİŞİLEBİLİR…

      Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Sekretaryasındaki İlimiz, Erişilebilirlik İzleme ve Denetleme Komisyonu tarafından denetlenen ve tespit edilen eksiklikleri gidererek tüm engel grupları için erişilebilir hale getirilen TPAO Bölge Müdürlüğü binasına ve PTT’ nin beş şubesine komisyonca erişilebilirlik belgesinin verilmesi kararlaştırıldı.Batman Belediyesince, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle Türkiye Petrolleri Kristal Park Tesisleri’nde düzenlenen etkinlikte, engelliler kahvaltıda bir araya geldi. Kristal Park’taki programa Vali Ahmet DENİZ, Belediye Başkan Yardımcıları H.Murat Şahin, Sabri Aydın, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ümit ÇİÇEK ve kurum Müdürlerimiz, Engelli Dernekleri katıldı.         
      Yapılan etkinlikte Valimiz Sayın Ahmet DENİZ tarafından binalarını engellilerin erişimine uygun hale getiren yetkililere teşekkür ederek ilimizde verilen 24. Belgeyi vermenin mutluluğunu yaşadığını dile getirdi. TPAO Bölge Müdürü Mustafa DEMİR ve PTT Baş Müdürü Yılmaz ALTUNÇ’ a belgelerini takdim etti.PTT Başmüdürlüğünün bünyesindeki şubelerinde engellilere yönelik yapılan düzenlemeler nedeniyle PTT Batman Başmüdürlüğü Türkiye genelinde PTT’ler arasında düzenlemeyi yapan ilk kurum oldu.

 


Sonraki Sayfa: SAYIN VALİMİZ AHMET DENİZ, EŞİ OLCAY DENİZ HANIMEFENDİ VE İL MÜDÜR YARDIMCIMIZ YUSUF GAYRETLİDEN ŞEHİT AİLELERİNE ANLAMLI ZİYARET

Önceki Sayfa : 3 Aralık Dünya Engelliler Günü "Biz Birlikte Güçlüyüz"