VALİ AHMET DENİZ VE EŞİ OLCAY DENİZ ŞEHİT AİLELERİNİ ZİYARET ETTİ

         Sayın Valimiz Ahmet DENİZ ve eşi Olcay DENİZ, 21 Ocak 2018 Pazar günü Bitlis İli Hizan ilçesi kırsalında bölücü terör örgütü mensuplarını etkisiz hale getirmek amacıyla icra edilen operasyon sırasında çığ düşmesi sonucu şehit düşen Jandarma Astsubay Üstçavuş Ferruh Kullaoğlu ve 14.04.1994 tarihinde askerlik görevini yaparken şehit düşen er Hayrettin Beştaş’ın ailelerini ziyaret etti. 
         Şehit aileleri ziyareti sırasında Vali Ahmet DENİZ’e, Eşi Olcay DENİZ,  İl Müdürümüz Ümit ÇİÇEK, İl Emniyet Müdürü, İl Jandarma Komutanı ve eşi, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı eşlik etti. Şehit aileleri ile bir süre sohbet edip, sorun ve taleplerini dinleyen Vali DENİZ, şehitlerin emanetleri olan ailelerinin sorunlarını çözmek ve ihtiyaçlarını gidermek için her zaman yanlarında olacaklarını ifade etti.
         Vali Ahmet DENİZ, eşi Olcay DENİZ ve beraberindekilere ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti dile getiren şehit aileleri, kendilerine teşekkür ettiler.


Sonraki Sayfa: 15 TEMMUZ GAZİSİNE “DEVLET ÖVÜNÇ MADALYASI VE BERATI'' VERİLDİ

Önceki Sayfa : MÜDÜRLÜĞÜMÜZ VE ÖZEL KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVLERİ YÖNETİCİLERİ YEMEK PROGRAMINDA BULUŞTU