VALİ AHMET DENİZ’İN EŞİ OLCAY DENİZ VE İL MÜDÜRÜMÜZ ÜMİT ÇİÇEK ŞEHİT AİLELERİNİ VE GAZİLERİ ZİYARET ETTİ

       Vali Ahmet DENİZ'İN eşi Olcay DENİZ, ilimizde ikamet eden şehit ailelerini  ve gazileri ziyaret ederek, sorun ve isteklerini dinledi.
 
       Her fırsatta şehit ailelerini yalnız bırakmayarak ziyaret eden Olcay DENİZ’e ziyaret sırasında İl Jandarma Komutanı eşi Elif BAKÇEPINAR, İl Müdürümüz Ümit ÇİÇEK ile Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Beşir ASLAN eşlik etti.
 
      1992 yılında ilimiz Kozluk İlçesinde şehit  olan Razzo Demir, 2015 yılında şehit olan Fadıl Baran'ın ailelerini ve 2010 yılında ilimiz Gercüş ilçesinde bölücü terör örgütü ile girdiği çatışma sonucu yaralanarak gazi olan Erdal Akar'ı ziyaret eden Olcay Deniz ve beraberindekiler  ailelerle bir süre sohbet edip, sorun ve taleplerini dinlediler.
 
       Devletin şehit ailesi ve yakınlarının her zaman yanında olduğunu belirten Olcay Deniz, şehitlerin emanetleri olan ailelerinin ve gazilerimizin sorunlarını çözmek, ihtiyaçlarını gidermek için her zaman yanlarında olacaklarını ifade etti.
 
       Ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti dile getiren şehit aileleri ve gaziler kendilerine teşekkür ettiler.


Sonraki Sayfa: İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZCE KORUYUCU AİLE VE GÖNÜLLÜ AİLELERLE YÖNELİK AKŞAM YEMEĞİ DÜZENLENDİ

Önceki Sayfa : VALİ DENİZ, EŞİ OLCAY DENİZ VE İL MÜDÜRÜMÜZ ÜMİT ÇİÇEK GAZİLERİMİZİ VE ŞEHİT YAKINLARIMIZI YALNIZ BIRAKMIYOR